Express-Miejski.pl

W Malczycach zagra Video i Avangarde. Przed nami Nadodrzańska Noc Świętojańska

Zdjęcie ilustracyjne fot.: anbo

Nadchodzący weekend to prawdziwe święto Malczyc. Przez dwa dni będziemy się bawić przy muzyce rozrywkowej i rockowej.

Impreza w sobotę rozpocznie się o godz. 15 na stadionie w Malczycach. Wśród atrakcji organizatoryzy przygotowali m.in. występy dzieci, grupy teatralnej, czy Teatr Humoru. Przypominamy również o konkursie na najpiękniejszy wianek świętojański, który potrwa jutro od godz. 16, a rozstrzygnięcie odbędzie się o godz. 17:30. Na imprezie będą również rękodzielnicy Krainy Łęgów Odrzańskich, obóz średniowieczny Bractwa Pobratymcy.

Nie zawiodą się jutro również fani muzyki. Tego dnia na scenie wystąpi Janek Samołyk, zespół Avangarde oraz gwiazda wieczoru zespół Video. O godz. 20 rozpocznie się etiuda teatralno-taneczna "Noc Kupały", którą przygotowały grupy teatralne Infinity, Creative i taneczna Black. Od godz. 22:30 wystartuje impreza, którą rozkręci Dj Mike.

Rockowe święto

Niedziela 18 czerwca to dzień, kiedy fani muzyki rockowej znajdą coś dla siebie na II edycji Ziemi Obiecanej. Tego dnia wystąpią m.in. Dylemat, Peron, Afra, czy Korpis Karmel. Wydarzenie ma charakter charytatywny i jest dedykowany chorym na rdzeniowy zanik mięśni Milence i Emilce. Koncerty rozpoczną się o godz. 15. Tego dnia nie zabraknie również członków Wings of Freedom.

anbo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W Malczycach zagra Video i Avangarde. Przed nami Nadodrzańska Noc Świętojańska

  2017-06-19 13:34:16

  gość: ~rysiek

  zdjecie z dorzynek w rusku ???

 • 2017-06-21 12:35:44

  gość: ~Z Malczyc

  ostatnio dodany post

  A co to za mordobicie było na tej imprezie. Policja, pogotowie. Ktoś, coś???

REKLAMA