Express-Miejski.pl

Kasia Popowska gwiazdą tegorocznego Święta Wina

Katarzyna Popowska fot.: https://www.facebook.com/kasiapopowskamusic/

Katarzyna Popowska wystąpi na tegorocznym Święcie Wina w Mieście Skarbów. Taką informację podał organizator wydarzenia Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

Święto Wina to wydarzenie, na które czeka wielu mieszkańców. Na trzy miesiące przed znamy kolejną z głównych gwiazd. Pierwszą z nich był zespół Happysad zagra na średzkiej scenie muzycznej 9 września. Kolejną gwiazdą jest Katarzyna Popowska. 

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka piosenek. W 2007 założyła kanał muzyczny na YouTube i jako pierwsza Polka publikowała filmy, na których śpiewała znane przeboje muzyczne. Jej nagrania obejrzano ponad 13 milionów razy. W 2009, jako znana już w świecie Internetu wokalistka, wzięła udział w 2. edycji programu Mam talent!

W 2014 piosenkarka wystąpiła na największych festiwalach muzycznych w Polsce, m.in. Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, podczas którego otrzymała nagrodę za najlepszy występ oraz Polsat Sopot Festival.

Jej ostatnim najnowszym hitem jest piosenka "Dryfy". Czy usłyszymy ją na tegorocznym Święcie Wina? O tym przekoany się już we wrześniu.

em

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Kasia Popowska gwiazdą tegorocznego Święta Wina

    2017-06-10 09:39:28

    gość: ~Maurycy

    ostatnio dodany post

    Witamy w Mieście Betonów

REKLAMA