Express-Miejski.pl

Orilki Gmina Miękinia mistrzami ligii

Drużyna Orliki Gmina Miękinia fot.: arch. prywatne

25. kolejka ligi terenowej młodzików wyłoniła mistrza ligi 2016/2017. Klub Orliki Gmina Miękinia w został mistrzem

Orliki w ostatniej kolejce jako gospodarz zagrali w Kątach Wrocławskich i tam podjęli drużynę Orzeł Sadowice. Mecz zakończył się spektakularną wygraną młodzików z Orlików, którzy strzelili aż 11 bramek, a gospodarz ani jednej. Prawdziwym królem strzelców został Szymon Matuszko, który zdobył 6 bramek. Gole strzelili również Dorian Mazurczak, Maksymilian Tomczak, Krzysztof Jabłoński, Sebastian Jaworski i Maciek Kukliński.

Drużyna Orliki trenera Przemysława Matuszko, w której trenują zawodnicy z terenu gminy Miękinia wygrała w lidze 23 mecze i tylko jeden przegrała. - Od samego początku sezonu ligi narzuciliśmy wysoki poziom. W niektórych meczach wygrywaliśmy nawet 15:0 ale i były takie spotkania, gdzie wynik był na „styku” 2:1 lub 3:2 - przyznaje trener Matuszko.

W całej lidze wystąpiło 13. zespołów: Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Sobótka, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Mietków, Smolec, Rakoszyce, Ciechów, Chwalimierz i Sadowice. - Po wakacjach zaczynamy grać w Trampkarzach, a nas w Młodzikach zastąpi drużyna trenera Łukasza - dodaje Przemysław Matuszko.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA