Express-Miejski.pl

Najlepsze były dziewczyny z Udanina, a chłopcy z Rakoszyc

Turniej piłkarski w Udaninie fot.: GU

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

VII Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Szkół Podstawowych "Moje boisko Orlik - Udanin 2017" odbył się 26 maja w Udaninie.

W Turnieju uczestniczyło 7 drużyn z terenu powiatu średzkiego. Poza uczestnikami rozgrywek pojawiło się wiele osób, by kibicować młodym sportowcom. Podczas turnieju drużyny piłkarskie rozegrały 18 meczy. Arbitrem na zawodach był Przemysław Parafiniuk instruktor sportu z Rakoszyc. 

W kategori dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna z Udanina. Drugie dziewczyny z Rakoszyc, a trzecie z Mieczkowa. Najlepszą zawodniczką została Julia Żoch, a najlepszą bramkarką Martyna Rasała.

Wśród chłopców najlepsi okazali się piłkarze z Rakoszyc. Druga była drużyna z Udanina, a trzecia z Mieczkowa. Najlepszym zawodnikiem został Miłosz Janiszewski, a najlepszym bramkarzem Krystian Sławiński. Natomiast drużyną FAIR-PLAY została drużyna ze szkoły podstawowej z Mieczkowa.

Zwycięzcy otrzymali z rąk wójt Teresy Olkiewicz oraz od Bożeny Basy dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Udaninie ufundowane na turniej: puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. - Impreza sportowa cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno sportowców jak i kibiców. Była także pizza dla wszystkich sportowców biorących udział w rozgrywkach - opowiada Anna Kulpa.

em/GU

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA