Express-Miejski.pl

Strażacy wezwani na komisariat. Policjantom zablokowały się kajdanki

Zdjęcie ilustracyjne fot.: bom

W niedzielę 4 czerwca około godz. 3:10 w nocy, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej ze Środy Śląskiej, zostali wezwani na komisariat średzkiej policji. 

Na korytarzu Powiatowej Komedy Powiatowej w Środzie Śląskiej przy pokoju przesłuchań, jednemu z zatrzymanych zablokowały się kajdanki i policjanci nie mogli ich zdjąć. - Strażacy za pomocą sprzętu hydraulicznego rozcięli kajdanki policyjne - wyjaśnia rzecznik PSP Środa Śląska, Dariusz Domaradzki.

anbo

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Strażacy wezwani na komisariat. Policjantom zablokowały się kajdanki

    2017-06-05 12:32:10

    gość: ~ania

    ...ale temat...strażacy są cały czas na topie w EM.Temat dnia.Żenada

  • 2017-06-05 15:24:43

    gość: ~temat dnia

    @~ania
    żenujący to jest twój wpis. to nie żaden temat dnia tylko jakiś wpis z boku strony. poza tym jako strażak cieszy, że ktoś docenia naszą pracę. pozdro dla dziewczyn

  • 2017-06-05 16:15:04

    gość: ~Ania

    @~temat dnia
    A to Ty jesteś jednym z tych strażaków co wcześniej woził jogurty i serki do sklepów????bo tam to wszystka zbieranina jest...strażak to nie tylko mundur.Prawdziwi strażacy to są w USA-gaszą wieżowce,ratują ludzi i to wszystko w ciężkich warunkach-a nie jadą do wypadku ręce do tyłu i stoją :)

  • 2017-06-05 19:09:28

    gość: ~Zdegustowany

    @~Ania
    Prawdziwi strażacy są w USA? Dobre, zalecam zejść na ziemię i ograniczyć ilość amerykańskiego kina. Szanuj poświęcenie strażaka, bo nigdy nie wiesz, kiedy Ty będziesz potrzebować ich pomocy!

  • 2017-06-05 20:26:57

    gość: ~Ania

    @~Zdegustowany
    Bardziej bym szanowała inne jednostki niż samą straż pożarną...ile pożarów domów się zdarza?a ile łąk podpalonych???? odpowiedz sobie sam na to pytanie.

  • 2017-06-05 16:37:25

    gość: ~tomek

    @~ania
    konkurencja zdecydowanie przesadza w komentowaniu... nie bądźcie aż tak żałośni

  • 2017-06-05 13:21:45

    gość: ~średzianin

    to się gościu pewnie zdziwił :D zapamięta tę wizytę na długo!

  • 2017-06-05 14:14:46

    gość: ~Ola

    hahaha dobre !

  • 2017-06-05 23:42:44

    gość: ~ludzik

    (this post was banned by administrator)

  • 2017-06-06 17:54:29

    gość: ~Ania

    @~ludzik