Express-Miejski.pl

Kolejny inwestor w gminie Miękinia. Firma zajmuje się airsoftem

Nowy inwestor w gminie Miękinia fot.: UG Miękinia

W sąsiedztwie Wróblowic powstanie kolejny zakład magazynowo-produkcyjny. Wójt gminy Jan Marian Grzegorczyn podpisał porozumienie z firmą GF Corp dotyczące budowy.

- Budowa hal magazynowo-produkcyjnych ruszy na przełomie października i listopada tego roku - informuje Tomasz Muszyński z firmy GF Corp.

Zakończenie inwestycji planowane jest w roku 2021. Łączna powierzchnia budynków, które powstaną w okolicach Wróblowic, wyniesie około 9 tys. m kw. Harmonogram prac przewiduje, że pierwsza hala powstanie do końca czerwca 2018 roku, druga do końca 2019 roku i trzecia pod koniec 2021 roku - każda po okolo 3 tys. m kw.

18 maja zostało podpisane porozumienie z gminą Miękinia, na mocy którego firma wyraziła chęć kupna działek, natomiast samorząd zadeklarował wsparcie merytoryczne w zakresie uzbrojenia terenu w energię i sieć gazową, a także budowę drogi dojazdowej. Wszystko wskazuje też na to, że w ciągu ulicy Innowacyjnej powstanie także przystanek autobusowy.

Firma GF Corp to jeden z liderów branży airsoft w Europie, skupionej wokół gier zespołowych wykorzystujących pneumatyczne, elektryczne, gazowe i sprężynowe repliki broni palnej strzelające plastikowymi kulkami. - Jesteśmy dystrybutorem wielu renomowanych marek, w tym szeregu z nich na wyłączność. Nie ograniczamy się do działalności czysto handlowej. Prowadzimy prace badawczo-rozwojowe i skutecznie wprowadzamy na rynek własne linie produktów - informuje Tomasz Muszyński.

akme

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kolejny inwestor w gminie Miękinia. Firma zajmuje się airsoftem

  2017-05-18 23:02:25

  gość: ~Tedi

  To się inwestor zdziwi,jak będzie szukał pracowników do pracy za najniższą krajową! Pewnie będzie musiał ściągnąć chińczyków do pracy,bo za taką jałmużnę to nawet Ukraińcom się nie opłaca pracować-a co dopiero nam Polakom! Co to za czasy przyszły-pieprzony kapitalizm,człowiek pracuje na trzy zmiany,żona też nawet w niedzile człowiek nie może siąść do obiadu z całą rodziną!!!

 • 2017-05-24 01:14:20

  gość: ~Bohen

  @~Tedi
  A skąd masz informacje ile płaci ten inwestor? Z mojej wiedzy wynika że pensje u nich są bardzo dobre.

 • 2017-05-19 13:52:54

  gość: ~sobota

  Marian to prawdziwy gospodarz co chwilę to nowy inwestor, a średzki lord tylko fotki sobie strzela w d-pe jeża.

 • 2017-05-20 07:54:04

  gość: ~inwestor

  da się? da! tylko trzeba mieć podejście!

 • 2017-05-22 08:15:04

  gość: ~Kopa

  @~inwestor
  I kasę! :D

 • 2017-05-24 07:03:14

  gość: ~kasa

  ostatnio dodany post

  @~Kopa
  budżet 100 mln to raczej na brak kasy nie można narzekać

REKLAMA