Express-Miejski.pl

Czterech mężczyzn zostało rannych w nocnym wypadku na A4 koło Sokolnik

Zdjęcie ilustracyjne fot.: Kostomłoty News

Kilka minut przed godz. 2 w nocy doszło dziś do wypadku samochodowego. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów dachował i wypadł z drogi. Są poszkodowani.

Do wypadku doszło na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Sokolniki. Samochód marki Ford wjechał w tył Peugeot'a. - Pojazd wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu, wcześniej dachując. Samochodem podróżowało czterech mężczyzn w wieku 17, 18, 27 i 28 lat. Wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach - informuje Dariusz Domaradzki z Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

Kierujący Fordem również samodzielnie opuścił pojazd. Na pasie w kierunku Wrocławia ruch był całkowicie zablokowany. - Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie pierwszej kwalifikowanej pomocy poszkodowanym, oświetlenie miejsca i odłączenie akumulatorów - dodaje rzecznik. Do akcji zadysponowano jednostki ze Środy Śląskiej, Kostomłot, Ujazdu Górnego i Kątów Wrocławskich. - Zniszczeniu uległ przód Forda oraz tył, przód i dach Peugeot'a. Straty oszacowano ba blisko 50 tys. złotych - podsumowuje Dariusz Domaradzki.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA