Express-Miejski.pl

Zwycięstwa Skarbów i zespołów młodzieżowych Polonii. Galeria z meczu młodzików

Polonia Środa Śląska vs. Parasol Wrocław fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W miniony weekend swoje mecze rozegrały sekcje piłkarskie Polonii Środa Śląska. Sprawdz jak poszło poszczególnym zespołom i obejrzyj galerię zdjęć z meczu młodzików.

W sobotę , 13 maja seniorski zespół Polonii przegrał na własnym boisku z liderem tabeli Polonią Trzebnica, która już zapewniła sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Więcej o tym meczu w cotygodniowym podsumowaniu.

W miniony weekend pauzowali juniorzy starsi trenera Kargola. Natomiast juniorzy młodsi trenera Talara-Samca zagrali na Stadionie Miejskim z Pogonią Cieszków w ramach ligi okręgowej. Średzcy zawodnicy rozgromili rywali 18:0, a sam mecz był spotkaniem typu "do jednej bramki".

Trampkarze Piotra Jobczyka na swój mecz wybrałą się do Radwanic, gdzie zmierzyła się z miejscowym Kolektywem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:6 dla Polonii - Był to mecz absolutnie pod nasze dyktando - komentuje krótko trener Jobczyk.

Ekipa orlików trenera Masalskiego w ramach ligi terenowej rywalizowała z Sokołem Smolec. Młodzi zawodnicy wyszli z tego starcia zwycięsko, kończąc mecz wynikiem 5:0. 

Drużyna młodzików, w związku z przełożeniem pierwotnego terminu meczu, spotkanie z Parasolem Wrocław rozegrała w środę 17 maja. Na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji podopieczni Grzegorza Żerelika zremisowali z Wrocławianami 1:1. Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów.

Grały również kobiety

Znakomite wieści dobiegły w weekend z Jelcza-Laskowice. Piłkarki Polonii pewnie pokonały zawodniczki MKS Czarni 0:7. Cztery bramki zdobyła Anna Pastuch, a po jednej dołożyły Katarzyna Kmiecik, Julia Siepietowska i Natalia Bryl.

ph

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA