Express-Miejski.pl

W Święto Konstytucji 3-go Maja odbędzie się rajd rowerowy

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em

Tegoroczne obchody uchwalenia Konstytucji 3-go Maja mieszkańcy powiatu średzkiego będą świętować na sportowo.

3-majowy Rajd Rowerowy to jego propozycja średzkiego starostwa. Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania około 30-kilometrową trasę, którą będzie wiodła przez miejscowości: Środa Śląska, Szczepanów, Kobylniki, Słup, Brodno, Lipnica. Rajd wyruszy o godz. 10. z parkingu Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej.

W Słupie zaplanowano dłuższy postój oraz poczęstunek. Być może znajdą się chętni do rozegrania meczu samorządowcy kontra mieszkańcy powiatu. - Serdecznie zapraszamy do udziału w planowanej imprezie. Rajd i piknik, to według nas, ciekawa propozycja zarówno dla rodzin jak i osób ze sportowym zacięciem. Podczas postoju w miejscowości Słup planujemy rozegrać mecz integracyjny, a także przeprowadzić miniguiz na temat polskich konstytucji - mówią pracownicy wydziału promocji powiatu, organizujący rajd. Wszyscy uczestnicy rajdu mogą liczyć też na pamiątki i inne niespodzianki.

Osoby zainteresowane 3-majowym Rajdem Rowerowym proszone są o zgłaszanie swojego udziału na adres: ewa.sikora@powiat-sredzki.pl. W mailu powinna znaleźć się informacja na temat liczby zgłaszanych osób oraz imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby zgłaszającej. Zgłoszenia przyjmowane będą do czwartku 27 kwietnia. Więcej informacji pod nr tel. 71 396 89 17, w godzinach pracy starostwa. Uwaga: trasa rajdu będzie wiodła głównie drogami polnymi.

Trasa rajdu

rfp/starostwo powiatowe

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA