Express-Miejski.pl

Zagrali w świąteczny weekend

Spotkanie Polonii z MKP Wratislavia fot.: MLKS Polonia Środa Śląska

W sobotę wielkanocną swoje mecze w ramach 20. kolejki ligi okręgowej zagrały Polonia Środa Śląska oraz Zjednoczeni Łowęcice.

Polonia zmierzyła się na Stadionie Miejskim w Środzie Śląskiej z MKP Wratislavia. - W spotkaniu wystąpiliśmy bez Świdra i Zająca, dwóch podstawowych obrońców, ale to skuteczność w ofensywie i organizacja gry były tego dnia naszymi głównymi problemami – komentują na swojej stronie internetowej zawodnicy Polonii.  Goście z Wrocławia, wyszli na prowadzenie wykorzystując jedną z nielicznych sytuacji, finalizując stały fragment gry. Piłkarze Polonii zdołali wyrównać po golu z rzutu karnego Kamila Liberka. Więcej bramek w tym meczu już nie padło i mecz zakończył się remisem 1:1. - Cieszę się, że jest to kolejny mecz bez porażki. Myślę jednak, że powinniśmy wygrać to spotkanie, bo sędzia nie uznał dwóch prawidłowo zdobytych przez nas bramek – komentuje mecz Mariusz Kargol.

Polonia zagrała w składzie: K.Janusz, Ł.Szmajda, M.Wójcik, B.Skóra, K.Rożek (88' Drączkowski), K.Liberek, M.Antosiewicz, T.Dudziński, K.Naskręt, M.Wenderski, K.Gawora (70' Szatan)

Bramki: K. Liberek – T. Gwiżdż

W drugim rozgrywanym tego dnia meczu Zjednoczeni Łowęcice podejmowali u siebie Widawę Bierutów. - Od początku meczu pełna dominacja z naszej strony. Szybka bramka Pawła Jasińskiego i do przerwy pełna kontrola meczu przez nasz zespół. W drugiej połowie jeszcze większa przewaga udokumentowana dwoma moimi bramkami z 20 i 30 metrów sprawiła, że goście oddali całą grę. Przy większej skuteczności wynik mógłby być większy – tak mecz komentuje grający trener Zjednoczonych Jakub Wróbel.

Po tym zwycięstwie ekipa z Łowęcic wyprzedziła Dolpasz Skokowa i awansowała na 13. miejsce, tracąc do 12. lokaty jedno oczko. Polonia Środa Śląska jest obecnie 4.

Zjednoczeni zagrali w składzie: T. Wojnicki, M. Antoszczuk (83' M. Błaszczyszyn), D. Bagiński, P. Banaś, P. Banaszuk, D. Janiszewski (65' M. Rześniowiecki), P. Jasiński (60' M. Bakalarz), K. Kotwicki, T. Kotwicki, K. Martowicz (80' A. Groński), J. Wróbel (75' M. Kalota)

Bramki: J. Wróbel (2), P. Jasiński 

ph

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA