Express-Miejski.pl

W pobliżu Malczyc znaleziono nadpalone zwłoki. Sprawę bada legnicka prokuratura

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

5 kwietnia Prokuratura Rejonowa w Legnicy rozpoczęła śledztwo w sprawie zabójstwa. Zmarły mężczyzna to prawdopodobnie mieszkaniec powiatu średzkiego.

Czas i miejsce zabójstwa nie został jeszcze określony. Ciało było w znacznym stopniu spalone, a znaleziono je w obrębie kompleksu leśnego w pobliżu drogi relacji Kawice-Malczyce. Prokurator powierzył niniejsze śledztwo do prowadzenia Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy. - W świetle poczynionych dotychczas w tej sprawie ustaleń zmarły to prawdopodobnie mieszkaniec powiatu średzkiego - informuje Lidia Tkaczyszyn, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Legnicy.

6 kwietnia przeprowadzono w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu sekcję zwłok zmarłego. - Prokurator oczekuje na wydanie przez biegłych lekarzy z Zakładu Medycyny Sądowej opinii pisemnej o przyczynie zgonu - dodaje rzecznik prasowy.

W tej sprawie otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika, który poinformował nas o zaginieniu zmarłego mężczyzny. - Córka mężczyzny, którego znaleziono w lesie od miesiaca go szukała. Podobno miał wyjechać do pracy na Ukraine. Rodzina nie mogła nawiązać z nim kontaktu i namierzyli, że ostatni raz był gdzieś kolo Malczyc - czytamy w wiadomości.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.

em24.pl

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA