Express-Miejski.pl

Spotkanie Orła Bukówek z Pagel Komorniki. Orły zdobyły siedem bramek

Drużyna Pagel Komorniki fot.: Pagel Komorniki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W niedzielę 19 marca w Środzie Śląskiej odbył się mecz z udziałem LZS Orzeł Bukówek i Pagel Komorniki. Spotkanie z dużą przewagą wygrały Orły.

Nasze wiosenne rozgrywki piłkarze z Komornik zaczynają niestety od wysokiej przegranej z drużyną Orła Bukówek. - Mecz rozpoczął się od zmasowanych ataków Bukówka i ta przewaga dała im szybkie prowadzenie w 3 minucie, kiedy padła pierwsza bramka. Nam udało się doprowadzić szybko do remisu. W 18 minucie po faulu w polu karnym, Marek Olszewski strzela gola z rzutu karnego. Mimo chęci i sporej walki na boisku, pozostaje nam uznać siłę przeciwnika, byli lepsi i zasłużyli na to zwycięstwo. Nam pozostaje walczyć dalej , bo liga trwa długo i wiele walki przed nami - mówi Rafael Gadzała, prezes LKS Pagel Komorniki.

Bramki dla Orłów zdobyli: Jacek Cieliński, Wiktor Cieliński, Ireneusz Włodarczyk, Krzysztof Cieliński i Paweł Stelmach. - Od początku nasz zespół przeważał - mówi Damian Wilk, wiceprezes LZS Orzeł Bukówek. -  Z każdą minutą widać było różnice, jakie dzielą oba zespoły. Przygotowania do sezonu, które rozpoczęliśmy w Zakopanem, a zakończyliśmy w minioną środę przynoszą efekty. Piłkarze, którzy wzmocnili nasz zespół: Piotr Birk, Krzysztof Cieliński i Piotr Kuraś wnoszą nową jakość do naszej gry. Zaczynamy rundę z mocnym przytupem. Mam nadzieję, że forma, jaką prezentujemy jeszcze wzrośnie, a postępy są widoczne już teraz. Za tydzień czeka nas pauza w lidze, ale żeby nie wypaść z rytmu zagramy mecz towarzyski z LKS Ciechów. To dopiero początek emocji - zapowiada wiceprezes. 

Drużyna Pagel Komorniki nadal wspierana przez lokalnych przedsiębiorców

Komornicka drużyna w ostatnim czasie zakupiła nowe stroje i ortaliony, dzięki wsparciu trzech lokalnych firm. - Wsparli nas Pagel-Polska, firma Auto-Cerber oraz firma Poleasingowe pl. Pomógł nam również samorząd średzki, który zakupił nam piłkochwyty, nowe siatki oraz nawóz na murawę naszego boiska. Jestem dumny, że lokalne firmy nas doceniają i pomagają. W imieniu całego klubu jeszcze raz składam serdeczne podziękowania. To wsparcie mobilizuje nas do jeszcze większej pracy - mówi Rafael Gadzała, prezes LKS Pagel Komorniki.

em

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Spotkanie Orła Bukówek z Pagel Komorniki. Orły zdobyły siedem bramek

    2017-03-21 10:21:39

    gość: ~miła

    ostatnio dodany post

    To sezon rozgrywek HOKEJA NA LODZIE się rozpoczął???Brawo Prezesie z Komornik.

REKLAMA