Express-Miejski.pl

Wiele miejscowości w tym tygodniu będzie bez prądu. Sprawdź, gdzie i kiedy

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej, niektóre z miejscowości na terenie powiatu średzkiego będą bez prądu.

Dzisiaj bez prądu będą mieszkańcy Dębic, od godz. 7 do 14 oraz Zaboru Wielkiego w obrębie działek 420/1 od hodz. 7 do 16.

Jutro 21 marca nie będzie energii elektrycznej w miejscowościach Pęczków i Ciechów (obręb działki 503) w godzinach od 7 do 16. W Dębicy, Ligotce, Wrocisławicach, Szymanowie, Chełmie i Zawadce prądu nie będzie tylko przez dwie godz. od 8 do 10.

W środę 22 marca w Kostomłotach na ulicach Ślężnej, Polnej, Rynku, Szpitalnej, Wąskiej, Akacjowej, Wrocławskiej i wszystkich do nich przyległych, nie będzie prądu od godz. 7 do 14. Tego dnia również w Środzie Śląskiej na ulicach Mleczarskiej, Parkowej, Daszyńskiego i wszystkich przyległych oraz na Kolejowej przy skrzyżowaniu z ulicą Daszyńskiego prądu nie będzie od godz. 7 do 16. W środę bez energii elektrycznej będą mieszkańcy Kryniczna

23 marca w Piersnie od nr 31 do 53 prądu nie będzie w godz. od 7 do 14. Tego dnia również w Lutyni w obrębie działek 131 oraz ulicy Szkolnej będzie przerwa od godz. 7 do 16. W Wilczkowie, Rusku i Mazurowicach energii elektrycznej zabraknie w godz. od 7 do 17.

W piątek 24 marca w Sobkowicach mieszkańcy będą bez prądu od godz. 7 do 14. Tego dnia również w Lipnicy będzie przerwa w dostawie prądu od godz. 7 do 16.

anbo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA