Express-Miejski.pl

Zlicytują jutro dwie piłki z podpisami piłkarzy. Dochód przeznaczą na cel charytatywny

Piłkarze WKS Śląsk Wrocław w Środzie Śląskiej fot.: anbo

Jutro tj. w sobotę 18 marca odbędzie się mecz MLKS Polonia Środa Śląska z Dolpasz Skokowa. Podczas meczu zlicytują piłkę by pomóc byłemu średzkiemu piłkarzowi.

Mecz odbędzie się na boisku Centrum Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej przy Średzkim Parku Wodnym. W przerwie spotkania odbędzie się licytacja dwóch piłek z podpisami piłkarzy z WKS Śląsk Wrocław i GKS Katowice. Dochód z całej licytacji zostanie przeznaczony na cel charytatywny - zakup protezy dla byłego piłkarza Wiesława Fabiszewskiego. - Licytację poprowadzą Janusz Borowy i Piotr Seredyński. Piłki na licytację przekazuje zarząd klubu Orłów z Bukówka, którego prezes zdobył podpisy na obu piłkach od piłkarzy podczas meczu towarzyszkiego rozgrywanego w Środzie Śląskiej. Wszystkich zainteresownaych oraz dobroczyńców zapraszamy na licytację - zaprasza Damian Wilk, wiceprezes zarządu LZS Orzeł Bukówek. 

anbo

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zlicytują jutro dwie piłki z podpisami piłkarzy. Dochód przeznaczą na cel charytatywny

  2017-03-17 14:47:34

  anbo

  Jutro tj. w sobotę 18 marca odbędzie się mecz MLKS Polonia Środa Śląska z Dolpasz Skokowa. Podczas meczu zlicytują piłkę by pomóc byłemu średzkiemu piłkarzowi.

 • 2017-03-18 23:11:04

  gość: ~kibic

  ciekaw jestem skąd ta " super" pożal się boszsze redakcja i szanowna anbo wzięła te info. ale porażka - piszą głupoty i myślą że są najlepsi

 • 2017-03-19 21:48:11

  gość: ~seba

  ostatnio dodany post

  @~kibic
  Jak uważasz że źle piszą to napisz konkretnie o co chodzi. Bo tak to tylko smród robisz a nic konkretnego nie ma z tego. Ale gdzie tam, lepiej się schować i smrodzic po cichu

 • 2017-03-19 05:50:08

  gość: ~piłkarz

  licytacja miała być, ale się nie odbyła z powodu złych warunków pogodowych. I tyle, po co się czepiać? ...

REKLAMA