Express-Miejski.pl

Wygraj podwójny bilet na piątkowy występ kabaretu Neo-Nówka. Konkurs Expressu-Miejskiego

Plakat fot.: em

Już w piątek w Wołowie odbędzie się występ jednego z najbardziej znanych polskich kabaretów - Neo-Nówki. Mamy dla Was podwójny bilet.

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny.

W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu". Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Wygraj bilety na kabaret

W piątek 17 marca o godz. 17:15 w Hali Widowiskowo-Sportowa OSiR w Wołowie, odbędzie się występ kabaretu Neo-Nówka.

Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs, gdzie wygraną będą dwa bilety na piątkowy kabaret. Co musicie zrobić? Napiszcie nam, który ze skeczów Neo-Nówki lubicie najbardziej i dlaczego.

Odpowiedzi wysyłajcie nam na adres e-mail: konkurs@em24.pl.

W tytule maila podaj: Kabaret Neo-Nówka, a w treści swoje imię i nazwisko, nazwę miejscowości, w której mieszkasz, numer telefonu oraz tekst. Na Wasze odpowiedzi czekamy do czwartku 16 marca do godz. 16.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA