Express-Miejski.pl

Zabrakło karetki więc wezwano straż. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł

Zdjęcie ilustracyjne fot.: bom

13 marca około godz. 19 stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej dostało zgłoszenie od pogotowia ratunkowego z prośbą o pomoc.

Pogotowie ratunkowe zwróciło się do PSP Środa Śląska z prośbą o pomoc, ponieważ nie mieli wolnej karetki, która mogłaby pojechać do wezwania. - Z przekazanych informacji wynikało, że w Kostomłotach w budynku wielorodzinnym znajduje się 83-letni mężczyzna, u którego stwierdzono zatrzymanie krążenia. Dyspozytor poinformował nas również, że karetka jedzie już z Wrocławia - informuje dużyrny stanowiska kierowania z PSP Środa Śląska. Do akcji zadysponowano zastępy z OSP Kostomłoty i PSP Środa Śląska i Kąty Wrocławskie.

Z chwilą przybycia strażaków do mężczyzny, był on reanimowany przez mieszkańców budynku. - Strażacy kontynuowali reanimację do momentu przybycia ratowników medycznych. Niestety po 30 minutach lekarz stwierdził zgon - dodaje dyżurny. 

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zabrakło karetki więc wezwano straż. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł

  2017-03-14 12:47:25

  em24.pl

  13 marca około godz. 19 stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej dostało zgłoszenie od pogotowia ratunkowego z prośbą o pomoc.

 • 2017-03-14 22:22:43

  gość: ~wkurwiony mieszkaniec

  ostatnio dodany post

  TEGO starostę burdzego JUŻ DAWNO POWINNO SIĘ WYWIEŚĆ NA TACZCE ZA GRANICĘ POWIATU,ZA SZEMRANĄ SPRZEDAŻ SZPITALA!!! MIASTO DO TEJ PORY NIE MOŻE NAWET SCIĄGNĄĆ ZAPŁATY ZA SPRZEDAŻ TEGO SZPITALA-TYM TEMATEM JUŻ DAWNO POWINNO SIĘ ZAJĄĆ CBA!!! SZPITAL SPRZEDANY,KARETEK NIEMA, TRZY JEDNOSTKI STRAŻ,CONAJMNIEJ 12 STRAŻAKÓW DO JEDNEJ OSOBY-SZOK!!! GDZIE SENS,GDZIE LOGIKA,GDZIE EKONOMIA-TO ZA NASZE PIENIĄDZE PODATNIKÓW!!! starosto MIEJ pan HONOR SAM ODEJDZ ZANIM pana WYWIAZĄ!!!Z poważaniem CZCIONKA NA ODWRÓT!!! Wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny zmarłego***

REKLAMA