Express-Miejski.pl

Kilka razy w tym tygodniu w Lutyni nie będzie prądu

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej, niektóre z miejscowości na terenie powiatu średzkiego będą bez prądu.

Dzisiaj będą przerwy w dostawie prądu w Brzezince Średzkiej w obrębie działek nr 14 i 48, od godz. 7 do 13. W tych samych godzinach przerwa będzie w Cesarzowicach w obrębie działki 92 oraz w Lutyni na ulicach Mokrej, Promiennej, Przyjaznej, Radosnej, Pogodnej, Wodnej i wszystkich do nich przyległych. Również we Wróblowicach na ul. Wodnej od godz. 7 do 16.

Również dzisiaj od godz. 11 do 16 prądu nie będzie w Mrozowie na ulicach Parkowej, Odrzańskiej, Wrzosowej, Wyzwolenia i wszystkich do nich przyległych.

We wtorek 14 marca w Środzie Śląskiej w obrębie działki 16/1 nie będzie energii elektrycznej od godz. 7 do 14.

15 marca nie będzie prądu w Księginicach w obrębie działek 195 i 193 od godz. 7 do 16. O tej samej porze przerwa będzie również w Godkowie na działkach nr 62, 65, 37 i 66.

Również w środę bez prądu będzie wiele miejscowości z gminy Miękinia. Od godz. 7 do 17 prądu nie będzie w Pustyce, Łowęcicach, Radakowicach i w Lutyni na ulicach: Wiśniowej, Pionierów, Kościuszki i Słonecznej.

W czwartek 16 marca ponownie w Lutyni od godz. 7 do 17 prądu nie będzie na ulicach: Kościuszki, Pionierów, Partyzantów, Działkowej, Truskawkowej, Nowej, Szkolnej, Piastowskiej, Działkowej, Polnej, Porzeczkowej, Klonowej, Wrzosowej, Konwaliowej, Kasztanowej, Agrestowej i wszystkich do nich przyległych.

Również 16 marca w Ogrodnicy w obrębie działek 57/1,2 energii elektrycznej nie będzie od godz. 7 do 16. Kolejny już dzień bez prądu będą mieszkańcy z miejscowości Pustynka, Łowęcice, Radakowice i Lutynia ulice: Wiśniowa, Wiatrakowa, Pionierów, Kościuszki, Słoneczna i wszystkie do nich przyległe. Tego dnia w tych miejscowościach prądu nie będzie od godz. 13 do 17.

W piątek 17 marca wiele ulic w Lutyni będzie bez energii elektrycznej od godz. 7 do 17. Są to ulice: Kościuszki, Pionierów, Partyzantów, Działkowa, Truskawkowa, Nowa, Szkolna, Piastowska, Działkowa, Truskawkowa, Polna, Porzeczkowa, Klonowa, Wrzosowa, Konwaliowa, Kasztanowa, Agrestowa i wszystkie ulice do nich przyległe.

Prądu nie będzie również w Miękini na ul. Kościuszki 48, w obrębie działki nr 21 i w Zakładzie Usługowym na ul. Kościuszki. Przerwa będzie od godz. 7 do 17. Tego dnia również w Ciechowie od godz. 7 do 16 w obrębie działki nr 209/2 i na ul. Słonecznej.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA