Express-Miejski.pl

Impreza, na którą czeka wiele osób. Wiemy kiedy będzie Summer Madness Festival

Plakat fot.: DK Środa Śląska

Summer Madness Festival to impreza, której fani z niecierpliwością czekali na informację kiedy odbędzie się jej trzecia edycja. 

Na festiwal organizatorzy zapraszają co roku największe gwiazy polskiej sceny klubowej. - Podczas kolejnych edycji widzimy coraz więcej osób, które przychodzą na to wydarzenie. Tym razem firma LiveAudio zapewni nam jeszcze większą dawkę niesamowitego brzmienia. Oprócz gwiazd sceny klubowej zagrają dla was najlepsi i doskonale wam znani lokalni DJ'e, których na pewno dobrze znacie i świetnie kojarzycie - zapowiadają organizatorzy.

Kiedy odbędzie się trzecia edycja? Oficjalna data kolejnego Summer Madness Festival to 24 czerwca, a impreza rozpocznie się o godz. 18.

Zwycięzca plebiscytu

Co ciekawe Summer Madness Festival w tym roku wygrał tytuł Gminnego Wydarzenia Kulturalnego 2016 roku. Festiwal odbył się na akwenie Kajaki, 24 czerwca ubiegłego roku w Środzie Śląskiej. Do plebiscytu nominowano 18 rożnych wydarzeń kulturalnych. Większością głosów mieszkańów czerwcowy Summer Madness Festival zwyciężył i pokonał takie imprezy jak Koncert Noworoczny Średzkiej Orkiestry Dętej i I Festiwal Orkiestr Dętych.

anbo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA