Express-Miejski.pl

Oskar Chachuła walczy o tytuł najlepszego DJ'a

Oskach Chachuła fot.: Paulina Mazurkiewicz

Średzianin Oskar Chuchała dalej walczy o miano reprezentanta kraju w największym konkursie dla DJ'ów - Burn Residency.

W tym konkursie udział bierze Oskar Chachuła, który pochodzi z Malczyc i jest tegorocznym maturzystą. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda - kontrakt warty 100 tys. euro. - Program daje możliwość zaistnienia na scenach europejskich miast oraz zapewniając 5-tygodniowy pobyt na Ibizie – w stolicy muzyki elektronicznej. Każdy etap programu będzie oceniany przez zespół ekspertów z branży muzycznej oraz międzynarodowych DJ-ów - informują organizatorzy konkursu.

Wyniki konkursu poznamy 1 kwietnia. Wtedy zostanie ogłoszonych kilku DJ-ów, którzy staną do rywalizacji o nagrodę jaką jest reprezentowanie kraju. Zostanie wyłoniona 1 osoba, która poleci na Ibizę walczyć o główną nagrodę. 6 kwietnia uczestnicy dostaną powiadomienie o zaklasyfikowaniu się do finału. - Wydaje mi się, że mam duże szanse na dostanie się do ogólnopolskiego finału, w konkursie startują technicznie doskonali DJe, a każdy z nich ma niesamowity talent i potencjał, wiec wolę nie zapeszać - mówi Oskar.

Kilka sukcesów 

Co ciekawe chłopak już osiągnął kilka sukcesów. Jego mix zajął pierwsze miejsce w kategorii Deep Tech House, oraz piąte miejsca w kategorii Deep House i w kategorii Club. - Do tej pory mój utwór był wyświetlony prawie 7 tys. razy, jest ponad 64 tys. odsłuchanych minut mojego mixa, który uzyskał 1,2 tys. polubień - dodaje DJ.

Co trzeba zrobić, aby mu pomóc Oskarowi wygrać? Wystarczy, że wysłuchacie jego utworu, skomentujecie i ewentualnie udostępnicie. W konkursie wygrywa ten mix, który ma najwięcej odsłuchań i komentarzy. Ten DJ, który będzie miał najwięcej wyświetleń i komentarzy przechodzi do następnego etapu, w którym powalczy o główną nagrodę - 100 tys. euro. Więcej utworów Oskara możecie zobaczyć na jego social mediach

anbo

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA