Express-Miejski.pl

Za Cesarzowicami dachowała osobówka. Poszkodowanych zabrał śmigłowiec LPR

Wypadek samochodowy za Cesarzowicami fot.: anbo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Dzisiaj około godz. 16 na drodze między Cesarzowicami, a Piersnem doszło do wypadku samochodowego.

Pojazd marki Audi wypadł z drogi za zakrętem i dachował. Z chwilą przybycia służb ratunkowych znajdował się w rowie. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy z Państwowej Straży Pożarnej ze Środy Śląskiej i jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej z Bukówka.

Osobówką jechały dwie osoby. - Poszkodowani pasażerowie byli przytomni. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał je do szpitala. Zniszczeniu uległ cały pojazd - informuje dyżurny stanowiska kierowania z PSP Środa Śląska Adam Krzyżanowski.

Więcej informacji wkrótce.

em24.ppl

11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Za Cesarzowicami dachowała osobówka. Poszkodowanych zabrał śmigłowiec LPR

    2017-02-23 17:31:18

    em24.ppl

    Dzisiaj około godz. 16 na drodze między Cesarzowicami, a Piersnem doszło do wypadku samochodowego.

  • 2017-02-23 20:54:50

    gość: ~Marcin

    Ale poszedł jak dzik w kukurydze ludzie wolniej kostucha czeka

  • 2017-02-23 23:19:01

    gość: ~OOO

    Nie rozumiem tego w Cesarzowicach Działa OSP mieli pewnie do tego miejsca może z kilometr ale i tak Wzywa się bukówek Przecież to parodia ... wiadomo że połowa zawodowej straży mieszka w Bukówku ale tu chodzi o czyjeś zdrowie a nie o nabijanie sobie statystyk

  • 2017-02-24 07:51:23

    gość: ~cesarzowice

    tam jest straż? na pewno?

  • 2017-02-24 17:54:03

    gość: ~OSP BUKÓWEK

    Szanowny kolego, jak się domyślam również strażaku. Masz złe informacje a może przemawia przez Ciebie zazdrość czy jeszcze coś innego. Otóż OSP Cesarzowice były to tego wypadku dysponowanie Ale z powodu braku kierowcy nie mogli wyjechać. Zgłosili się i powiadomił o tym SK KP. Pozdrawiam i życzę troszkę więcej dystansu :)

  • 2017-02-24 22:34:08

    gość: ~OOO

    Nie drodzy strażacy OSP Bukówek nie jestem Strażakiem po prostu zainteresowała mnie zaistniała ta sytuacja ...

  • 2017-02-24 22:54:44

    gość: ~OSP Bukówek

    A więc po co pisać w ten sposób? Ktoś patrząc z boku może pomyśleć że rzeczywiście brak w tym logiki. SK KP ma swoje procedury i nie może postępować wbrew tymże zasadom.

  • 2017-02-27 21:10:42

    gość: ~strazak

    nie pierwszy raz jest z tym OSP BUKÓWEK ostanio był pożar komina w Jastrzębcach oczywiście Bukówek tam był ,pożar komina Szczepanów też był Bukówek .Moim zdaniem są jakieś układy są też inne Ochotnicze Straże Pożarne a nie co jakiś wypadek,pożar czy coś innego to zawsze Bukówek ?
    Dla mnie jest to podejrzane ....

  • 2017-02-27 22:15:23

    gość: ~strazak2

    Mało tego... powiem nawet że jak się palić w Bukówku to za każdym razem ich dysponują... kpina!!!
    A tak poważnie to uwielbiam tych niedouczonych i niedoinformowanych co anonimowo się wykazują :) pozdrawiam z Bukówka ;)

  • 2017-03-01 21:39:07

    gość: ~KSRG

    KSRG i wszystko jasne. Pozdrawiam.

  • 2017-03-19 18:51:56

    PAWLO K

    ostatnio dodany post

    @~KSRG
    SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH ,KTÓRZY PRZYSZLI Z POMOCĄ W TYM FERALNYM DNIU.POSZUKUJE KIEROWCY KTÓRY JECHAŁ ZA MNĄ TUŻ PRZED WYPADKIEM TEL 603366788