Express-Miejski.pl

Kolizja na skrzyżowaniu drogi krajowej z ulicą Wiejską. Zderzyły się cztery samochody

Zdjęcie ilustracyjne fot.: akme

Wczoraj około godz. 13:50 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 i ulicy Wiejskiej, doszło do kolizji z udziałem czterech samochodów.

Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Renault, jadąc od strony Środy Śląskiej w kierunku Ciechowa na skrzyżowaniu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 51-letniemu kierującemu pojazdem marki BMW, który jechał od strony Lubina w kierunku Wrocławia. - Kierujący BMW próbując uniknąć zderzenia, uderzył w prawidłowo stojący, skierowany w kierunku Środy Śląskiej pojazd marki Renault, którym kierował 20-letni mężczyzna. Renault uderzyło w stojący za nim pojazd ciężarowy marki Scania. Kierujący Renault, który prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, nie zatrzymał się i oddalił się z miejsca zdarzenia - informuje Marta Stefanowska, rzeczniczka średzkiej policji.

Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie. Wszyscy byli trzeźwy. - Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. Jeden uczestnik zdarzenia, kierujący pojazdem marki Renault, został przewieziony karetką do szpitala we Wrocławiu, gdzie po udzieleniu mu pomocy został zwolniony - dodaje rzeczniczka.

Więcej szczegółów wkrótce.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA