Express-Miejski.pl

Filmy promocyjne będą wyświetlane na budynku starostwa

Wideobaner ma 15 metrów kwadratowych powierzchni. Uruchomiony zostanie za miesiąc fot.: ERS

Na banerze ekranowym mają być wyświetlane filmy promujące Dolny Śląsk i powiat średzki. Ekran uruchomiony zostanie w październiku. Reklamy nie będą wyświetane.

Na budynku starostwa zawisł baner ekranowy tzw. wideobaner. Obecnie trwa podłączanie do sieci miejskiej i prace związane z elektroniką. Ekran rozświetli starówkę w przyszłym miesiącu.

- Wyświetlane będą krótkie filmy promujące Dolny Śląsk, jak na przykład „Tajemnice Dolnego Śląska” oraz nasz region. Mają to być informacje skierowane do mieszkańców. Pojawią się też filmy promujące powiat średzki. Reklam nie będziemy wyświetlać – informuje Mariola Kądziela, kierowniczka działu promocji w starostwie.

Wcześniej władze powiatu podpisały porozumienie z Zarządem Województwa Dolnośląskiego o przystąpieniu do projektu pod nazwą „Regionalna platforma informacyjna dla mieszkańców i samorządów Dolnego Śląska e-DolnySlask”. Starostwo otrzymało wideobaner o powierzchni 15 metrów kwadratowych.

Za ekran starostwo nic nie zapłaciło, bo otrzymało go w ramach projektu.

TEN

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Filmy promocyjne będą wyświetlane na budynku starostwa

  2014-09-05 10:54:56

  TEN

  Na banerze ekranowym mają być wyświetlane filmy promujące Dolny Śląsk i powiat średzki. Ekran uruchomiony zostanie w październiku. Nie będą wyświetlane reklamy.

 • 2014-09-05 12:21:14

  gość: ~hh

  A CO NA TO KONSERWATOR ZABYTKÓW????????
  ....budujesz dom archeolog potrrebny, bo pół metra pod humusem jest skarn narodów! Nie możesz postawić balkonu bo strefa zabytkowa, wymiana okien na drewniane zabytkowe-takie jakie były wcześniej...... nawet asfalt zerwijmy- tylko kostka, bo Środa wyglądać ma jak starodwana ........ ALE LED NA ZABYTKACH wielkości balkonu??!!!!!! !!!!!!!!!!
  Pozdrawiam

 • 2014-09-05 12:54:47

  gość: ~Maria

  W Środzie Śląskiej nie ma konserwatora zabytków. Jest on we Wrocławiu a Wrocław to nie Środa Śląska.

 • 2014-09-05 16:05:33

  gość: ~mmm

  ostatnio dodany post

  szkoda tylko, że jak budujesz się w środzie to konserwator zabytków Z WROCŁAWIA ma wiele do powiedzenia.

REKLAMA