Express-Miejski.pl

Postanowienia noworoczne mieszkańców powiatu średzkiego

Dla wielu tradycją jest, że w Nowym Roku wyznaczamy sobie cele do zrealizowania w nadchodzących miesiącach. Zapytaliśmy mieszkańców powiatu średzkiego o ich noworoczne postanowienia.

2016-12-30 22:05:23

Mariola Szczepan, kierownik biura średzkiego oddziału PCK. Chciałabym w nowym 2017 roku więcej czasu poświęcać rodzinie. Postanawiam sobie to co roku.

Mariola Szczepan, kierownik biura średzkiego oddziału PCK. Chciałabym w nowym 2017 roku więcej czasu poświęcać rodzinie. Postanawiam sobie to co roku. fot.: anbo

Zdjęcie:
1 z 10

Następne
  • Mariola Szczepan, kierownik biura średzkiego oddziału PCK. Chciałabym w nowym 2017 roku więcej czasu poświęcać rodzinie. Postanawiam sobie to co roku.
  • Gabriela Peryga i Elżbieta Wika, szkolny psycholog i pedagog w średzkim gimnazjum. Moim noworocznym postanowieniem jest abym mniej marudziła, była bardziej optymistyczna i abym zdrowiej się odżywiała. Chciałabym też mniej się denerwować rzeczami, które są mało ważne. | Postanowiłam sobie, że w nowym roku będę zdrowo się odżywiać, nadrobię zaległości w czytaniu, odwiedzę dentystę i nauczę się pływać.
  • Damian Wilk, wiceprezes zarządu LZS Orzeł Bukówek. Jako drużyna naszym celem na 2017 rok jest poprawa jakości sportowej, wskoczenie na wyższy poziom rozgrywek i promowanie klubu tak, aby wiedziało o nim jak najwięcej osób.
  • Małgorzata Kowalska, właścicielka Centrum Turystycznego Kowalska. Moje postanowienie to połączenie pragnienia z marzeniem. Chciałabym więcej pracować z dziećmi i młodzieżą, organizować im zajęcia, zabawy, wycieczki. Wiem, że spełniałabym się w tym i sprawiłoby mi to wiele radości.
  • Łukasz Luks, właściciel Lux Academy. W nadchodzącym roku chciałbym rozwinąć swoją firmę poprzez poszerzenie oferty dla dzieci i młodzieży. Zdecydowanie chciałbym więcej czasu poświęcić na rozwój osobisty, mniej marudzić i więcej się uśmiechać.
  • Maciej Kornalski, pedagog, opiekun szkolnego chóru Quento Voices z Miękini. W nowym roku chciałbym dostrzegać jeszcze bardziej piękno i kruchość życia, stale się rozwijać i robić to co kocham, czyli śpiewać z chórem. Chciałbym też przygotować wraz z młodzieżą z Miękini kilka wyjątkowych akcji.
  • Adam Krzyżanowski, prezes OSP Miękinia. Jako prezes chciałbym, aby grono ochotników w naszej jednostce stale się powiększało i żeby w nasze szeregi wstępowała młodzież. Przy okazji wszystkim druhom życzę, aby w nadchodzącym roku zdarzeń było jak najmniej, a powrotów tyle i ile wyjazdów.
  • Agnieszka Wiatrzyk, dyrektor Przedszkole Publiczne nr 1 w Środzie Śląskiej. Moje postanowienie na nowy rok to, aby nasze przedszkole miało nowy plac zabaw.
  • Magdalena Kożuszko, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach. Chciałabym być bardziej systematyczna i zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Prywatnie pragnę zaangażować się w działalność charytatywną. Może praca ze starszymi ludźmi. Po prostu chciałabym robić coś dla innych, to mi daje wiele szczęścia. Jako dyrektor w przyszłym roku chcę, aby nasze świetlice wiejskie ożyły. Postaramy się, aby działo się tam zdecydowanie więcej niż dotychczas.
  • Sławomir i Iza Samiec-Talar, nauczyciele wychowania fizycznego w Malczycach. Nie mamy postanowień noworocznych. Jeśli sami wyznaczymy sobie jakiś cel to po prostu do niego dążymy, niezależnie od tego czy jest to 1 stycznia czy połowa roku.

foto_private_policy

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA