Express-Miejski.pl

FORUM » POWIAT ŚREDZKI regulamin

  • Radni mieli uchwalić projekt dotyczący nowej sieci szkół. Punkt wykreślono z porządku obrad

    2017-02-15 22:42:39

    anbo

    Podczas sesji rady w gminie Udanin, która odbyła się 15 lutego, wójt Teresa Olkiewicz zawnioskowała o zmianę porządku obrad. Punkt dotyczący szkół wykreślono.

  • 2017-02-16 15:13:24

    gość: ~Cenzor

    Rzetelność dziennikarska pożal się boże.

  • 2017-02-16 15:26:55

    gość: ~udanin

    co gmina chce z tą szkołą zrobić....

  • 2017-02-16 15:32:28

    gość: ~obserwator

    ktoś tu chyba na wójta będzie kandydować

  • 2017-02-16 18:36:39

    gość: ~mieszkaniec

    jak dlamnie Wojtek to jest odpowiednia osoba na te stanowisko niedba o swoje ,,,koryto,,,tylko o dobro wszystkich mieszkancow na obecna chwile mieszkancow wsi Pichorowic a czas pokze czy bedzie kandydowac na wojta...moj glos zawsze

  • 2017-02-16 16:28:11

    gość: ~gość

    I jak zwykle na pierwszym miejscu tzw ekonomia dobo dzieci tu się nie liczy a szkoda...

  • 2017-02-16 17:13:17

    gość: ~obserwator

    Gdzie Ci radni co mieli reprezentować głos społeczeństwa???

  • 2017-02-16 17:54:14

    gość: ~Szok

    Pani redaktor zapomniała napisać że radni przygotowali ten wniosek jednogłośnie. Również pan radny płaziuk i dziurla też głosowali za usunięciem tego wniosku.

  • 2017-02-16 17:56:19

    gość: ~Szok

    Przegłosowali

  • 2017-02-16 21:04:05

    gość: ~Twingo

    Wszyscy byli za wykreślenie z porządku, tak więc nie rozumie głupoty niektórych piszących,, myślałem że będzie inna uchwała w to miejsce,, przecież miał Pan porządek sesji i czy był inny punkt w porządku chyba NIE. A Pani redaktor następnym razem niech sprecyzuje a nie pisze śmieci.

  • 2017-02-17 15:52:08

    gość: ~obserwator

    Czyli co znowu wprowadzenie w błąd ze strony Wójta i granie na zwłokę. Pani redaktor zrelacjonowała w obiektywny sposób przebieg sesji. Twingo, szok.as

  • 2017-02-16 18:00:27

    gość: ~ciekawy

    ciekawe, którzy radni będą w tej komisji

  • 2017-02-16 19:15:18

    gość: ~Radny Plaziuk

    Do,,szok" Jednogłośnie ponieważ byliśmy przekonani że Organ prowadzący przedstawi inną propozycję uchwały biorąc pod uwagę głos społeczeństwa. Stało się inaczej i z tego względu zadałem Pani Wójt pytanie,jak wyżej w relacji. Jest jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji i przygotowanie projektu uchwały. Propozycja Pani Wójt aby nic nie robić jest najgorszym rozwiązaniem dla wszystkich nawet dla organu prowadzącego. Chyba jasno wyraziłem się dlaczego głosowałem za propozycją usunięcia tego punktu z porządku sesji. Miłego dnia Pan-Pan-Pani ,,szok".

  • 2017-02-16 18:06:42

    gość: ~mieszkaniec

    z rady rodziców z Ujazdu powinni zostać wybrani członkowie do tej komisji jako nasi przedstawiciele.

  • 2017-02-16 20:18:55

    gość: ~Fiz

    To ze radny Płaziuk potrafi zorganizować festyn w Pichorowicach nie znaczy ze będzie zaraz dobrym wojtem. Jeszcze dużo mu brakuje

  • 2017-02-16 20:36:50

    gość: ~Radny Plaziuk

    Na chwilę obecną pracuje w radzie gminy godnie ją reprezentując. Najważniejsze w chili obecnej jest podjęcie uchwały o systemie szkolnictwa. Jak zawsze jestem gotów do współpracy. Jestem przekonany ze przy dobrej woli razem wypracujemy najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich, dla dzieci, rodziców, nauczycieli. Prowadzeni merytorycznej dyskusji i zapoznanie się z materiałami to mój obowiązek. Reprezentuje mieszkańców i ich stanowisko. Na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze wyborów więc nie rozumiem po co te komentarze. Skupmy swoją uwagę na tym co jest teraz najważniejsze, na podjęciu najbardziej korzystniej decyzji w sprawie szkolnictwa na terenie gminy Udanin. Pozdrawiam i dziękuję za komentarze, za te przychylne mojej osobie i za te krytyczne. Należy Wszystkich wysłuchać...

  • 2017-02-16 21:15:15

    gość: ~Pichorowice

    Życzyłbym Wszystkim miejscowościom takich radnych jak jest w Pichorowicach. Organizowane jest wiele projektów nie tylko ,,festyn" dla mieszkańców Pichorowic i gminy. Można by było nimi obdzielić kilka kadencji, a to są dopiero dwa lata. Na pewno byłby dobrym wójtem.

  • 2017-02-16 23:28:50

    gość: ~do goscia z pichorowic

    Takie tam cytaty z portalu spolecznosciowego
    ……….gratulacje ! Najgorzej wydane 500 zł jakie widziałem....
    i odpowiedz radnego -
    Oj tam, oj tam ale będzie komplet piór ;) Dzięki Wielkie za gratulacje. Do plebiscytu mnie zgłoszono pewnie za jakieś działania……
    Czy kupil, czy mieszkancy w rozpedzie glosowali? Oto jest pytanie nie tylko dla goscia z Pichorowic.

  • 2017-02-17 08:08:27

    gość: ~obserwator

    Do życia trzeba podchodzić z dystansem. Te komentarze są różne a pan o różnych pseudonimach lokalny prezesik jak zawsze szuka dziury w całym. Najpierw się podpisuje swoimi danymi a później jak dostaje po uszach to się ukrywa pod różnymi pseudonimami.

  • 2017-02-17 08:21:19

    gość: ~Pichorowice

    Jak pan/pani czepia się żartobliwych komentarzy to powiem, że musi pan/pani ciężko mieć w życiu... do życia trzeba podchodzić z przymrużeniem oka. Działania radnego są bardzo duże jak widać w Pichorowicach i nie tylko.

  • 2017-03-13 17:03:37

    gość: ~TRELE

    oj, chyba będzie dobry-ma pomysły, działa na rzecz mieszkańców, mądrze się wypowiada, czas stawiać na młodych i mało skorumpowanych

  • 2017-02-16 23:24:04

    gość: ~JK

    Pani Wójt i Radni niech się zastanowią co robią, bo tak łatwo szkoły nie oddamy. Jak chcą wojny to będą ją mieć!!!

  • 2017-02-17 17:46:53

    gość: ~ekonomista

    Tak to jet jak nie rozlicza się Wójta z jego obietnic i działań. Która to kadencja Pani Wójt? Zero planu tylko zadłużanie gminy. Teraz niby ,,ekonomia" się jej włączyła... O ile zadłużenie wzrosło gminy w ciągu jej kadencji?

  • 2017-02-17 21:26:39

    gość: ~evry

    do ekonomista. tak to jest jak się swego czasu wybrało lepsze zło, a potem to już poszło z przyzwyczajenia. nadszedł czas na zmiany. ludzie muszą poważnie zastanowić się nad wyborem. czy nie czas skończyć z koneksjami rodzinnymi,innego rodzaju układami i zależnościami? ostatnie wydarzenie dobitnie pokazały co dla wójta najważniejsze - na pewno nie dobro dzieci. kasy potrzeba bo gmina zadłużona po uszy. puste świetlice trzeba przecież utrzymać. najważniejsze ,ze spełniły swoją rolę - wdzięczni mieszkańcy zagłosowali. i co tego mają?

  • 2017-02-18 10:41:34

    gość: ~Aa

    Dobro dzieci? Jakie dobro? Skoro w u jeździe nie ma wystarczająej ilości sal aby były dwie podstawówki. W Udaninie jest miejsca dla wszytskich

  • 2017-02-18 12:39:54

    gość: ~Radny

    W Ujezdzie jest 11 Sal a potrzebne jest 8 jak Pan nie wie to niech się nie wypowiada

  • 2017-02-18 16:55:11

    gość: ~gość

    pewnie wypowiada się ten co nie zna do końca tematu i nie wie o co w tym wszystkim chodzi aby tylko pisać

  • 2017-02-18 17:51:21

    gość: ~Adam

    Teraz każdy kto chodził do szkoły wie jak ja założyć. A reszta co tam. Ważne żeby moje dziecko miało szkole przez ulice. Nauczyciele? Tego kwiatu pół światu. Traktuje się ich jak meble. Zwolnić przenieść przestawić. Żadna komisja z wójtowej i radnych nie zdejmue odpowiedzalnosci. Takie maskowanie ze nie ja tylko oni. Szkoda czasu.